FAQ

 • Pyetje: Çfarë është sasia minimale me qëllim?

  A:Kjo varet nga cili lloj produkti dhe urdhërat e vogla janë pranuar, nëse materialet janë në dispozicion nga të aksioneve.

 • Q: Si në lidhje me kohën e lindjes?

  A:Ne normalisht duhet rreth 25 ditë pas marrjes së konfirmimit rendit, megjithatë për urdhërat e vogla dhe urgjente.

 • Q: Shtypi i logos ose të projektimit?

  A:Po, ne kemi shtëpinë tonë shtypjen për të shkruar logon tuaj ose projektimin. ju duhet të sigurojë vetëm vepra arti dhe Pantone kodin ngjyra për printim. logo vepra arti mund të jetë në .jpg .pdf ose gif format. qëndisje, simbol, logo embossed dhe logo metalike janë në dispozicion gjithashtu.

 • Q: Customized mënyrë apo i bërë me porosi opsion?

  A:Ne mund të bëjë qese si për vizatim tuaj, foto apo mostër. Ju vetëm duhet të na japin skicë ose vizatim ose mostrave fizike dhe këshillojë kërkesat tuaja të hollësishme si madhësia, emri i rrobave dhe detaje të logos.

 • Q: Loading port?

  A:Mallrat transportoheshin për ju mund të ngarkohet në Shenzhen ose Guangzhou.

 • Q: Citat?

  A:kuotë të lirë për të gjitha pyetjet tuaja në kohë të shkurtër.

 • Q: Mostrat në zhvillim

  A:Mostrat do të dorëzohen pas ju duhet, por ajo ka nevojë për të konsumatorëve të mbajnë mostër dhe anijeve tarifat e, dhe mostra të lirë për sende të vogla dhe të lirë, koha çojë mostër është 3-7 ditë, pagesa mund të transferohen nëpërmjet T / T, Paypal, Western union, gram Money, etj.

 • Q: Kontrolli i cilësisë

  A:Pasi që është konfirmuar, ne kemi një takim me menaxherin e prodhimit për të hetuar të gjitha dhe teknike probleme, të sigurojë të gjitha çështjet që lidhen kanë mënyra për të zgjidhur dhe të kontrollit, të inspektojë të gjitha materialet, kur arriti në magazinë tonë, të siguruar se ata do të takohen me customers'demand, inspektojë produkte gjysëm-të gatshme dhe mallra përfundoi, inspektimin përfundimtar, kur paketim.

 • Q: Metoda e pagesës?

  A:Për produkte lëkure të vërtetë 60depozitave% paraprakisht nga T / T, për produktet e UP 30depozitave% paraprakisht nga T / T, bilanci paguar nga T / T para se të anijeve.

 • Q: A ka kompani ofrojnë OEM dhe ODM shërbimit?

  A:Po, ne mund të prodhojë produkte duke iu referuar të mostrave ose vizatime, edhe ne mund të projektimit të produkteve sipas kërkesave tuaja, logo juaj do të jenë të shtypura në produktet në fund.

Nëse ndonjë pyetje të tjera ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni,

Telefoni: +86 755-33656727 Cell: +86 18620479079 Fax: +86 755-33650888
Email: info@bng-intl.com sales@bng-intl.com
Msn: bngbags@hotmail.com
Skype: bngbags