Lajme

 • Gëzuar Viti i ri kinez 2017
  Ora Post: Jan-20-2017

  Konsumatorët e nderuar: Ju faleminderit të gjithëve për dhënien kompaninë mbështetjen tonë të plotë në vitin 2016, Festivali Pranvera e 2017 po i afrohet, i gjithë stafi i B & G kompani modelet e ju uroj një Festival të lumtur Pranvera dhe fat të mirë në vitin e gjel! Në mënyrë për të festuar festën tradicionale pranverë, kompanitë ...Lexo më shumë »

 • Si për të bërë një qese lëkure
  Ora Post: Dec-23-2016

  Marrja e një qese lëkure nuk është aq e vështirë sa mund të duket. çanta prej lëkure apo purses janë të qëndrueshme dhe nuk veshin jashtë aq shpejt sa pëlhura të tjera të bëjë. Ky dizajn qese lëkure është një çantë e vogël lëkure që është edhe në modë dhe të lehtë për të bërë. Udhëzime 1. Pritini pëlhurë në tri pjesë të barabarta. Sekti ...Lexo më shumë »

 • Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!
  Ora Post: Dec-22-2016

  Dear  Value Customers, Merry Christmas and Happy New Year! Lexo më shumë »

 • Dita Kombëtare e Republikës Popullore të Kinës
  Ora Post: Sep-27-2016

  The National Day of the People’s Republic of China (Chinese: 国庆节; pinyin: Guóqìng jié) is a public holiday in the People’s Republic of China to celebrate their national day, and is celebrated annually on October 1. The PRC was founded on October 1, 1949, with a ceremony at Tianan...Lexo më shumë »

 • harton shpinës
  Ora Post: Apr-23-2016

  Një Backpacks në vjeshtë të përgjithshme në një nga katër kategori: frameless, kornizë e jashtme, kornizë e brendshme, dhe bodypack. Një kornizë paketë, kur janë të pranishme, shërben për të mbështetur paketë dhe për të shpërndarë peshën e përmbajtjes së saj në të gjithë trupin mënyrë më të përshtatshme, duke transferuar më të madhe të peshës për hips një ...Lexo më shumë »

 • Çfarë është një shpinës?
  Ora Post: Apr-23-2016

  A shpinës - i quajtur edhe bookbag, kitbag, çantë shpine, çantë shpine, paketë, ose sackpack - është, në formën e tij më të thjeshtë, një thes leckë ushtruar dikujt mbrapa dhe të siguruar me dy shiritat që shkojnë mbi supet, por mund të ketë variacione. Llojet e lehtë të backpacks janë të veshur ndonjëherë në vetëm një ...Lexo më shumë »

 • Çfarë është një qese mbrëmje?
  Ora Post: Apr-23-2016

  Një qese mbrëmje është një kuletë e cila është projektuar për t'u përdorur gjatë mbrëmjes në ngjarjet formale dhe partive. Tipar dallues i këtij lloji të qese është madhësia e tij: shumica janë në gjendje të mbajnë vetëm disa sende. Shumica dyqane shitur një shumëllojshmëri të çanta në mbrëmje, duke përfshirë krijimet me e famshme ...Lexo më shumë »

 • Si Solar-powered Backpacks punë?
  Ora Post: Apr-23-2016

  Bota lëviz shumë shpejt këto ditë, dhe si rezultat, modern njeriut është vazhdimisht në lëvizje nga një vend në një tjetër. Ardhjen e telefonit celular, laptop dhe asistent personal digjital (PDA) na ka bërë edhe më të lëvizshme. Teknologjia ka përparuar aq shumë sa që njerëzit tani mund të marrë thei ...Lexo më shumë »

 • Si për të mbrojtur çanta lëkure
  Ora Post: Apr-16-2016

  çanta prej lëkure janë sendet luksoze që mund të jetë i shtrenjtë, sidomos kur ata janë brand name. çanta prej lëkure mund të jenë të prirur për të dëmtuar për shkak të lagështirës, ​​ujit, përdorim të përditshëm ose myk. Mbajtja e lëkurë të zhdërvjellët dhe të fortë mund të bëjë qese zgjasë më shumë dhe të mbetet i kënaqshëm për periudha të gjata kohore ....Lexo më shumë »

 • -Mid Autumn Festival
  Ora Post: Jan-09-2016

  Bie në ditën e 15 të muajit të 8-të sipas kalendarit hënor kinez, Festival Mid-Autumn është festivali i dytë madhështore pas Festivalit të Pranverës në Kinë. Ai merr emrin e vet nga fakti se ajo festohet gjithmonë në mes të sezonit të vjeshtës. Një ditë është i njohur edhe si ...Lexo më shumë »

 • Mid-Autumn Festival!
  Ora Post: Sep-05-2015

  Ngrohtësisht festuar festën Mid-vjeshtë! Në të njëjtën kohë zyra jonë do të jetë e mbyllur nga 6 shtator në 8 shtator 2014. ju lutemi të na kontaktoni përmes kompanisë sonë emailinfo@bng-intl.com ose sales@bng-intl.com nëse ndonjë urgjencë. B & G Modelet INTERNATIONAL CO; LTD IT Dept 2015/09/05 Lexo më shumë »

 • Çfarë është Nappa lëkure?
  Ora Post: Aug-10-2015

  orendi në shtëpi janë bërë nga një shumëllojshmëri të gjerë të materialeve, nga natyrore të bëra nga njeriu. Disa lloje të lëkurës janë përdorur për të mbuluar kolltukë, osmanët, shtretër dhe orendi të tjera. Një lëkurë e tillë është Nappa lëkure. Lëkurë Nappa Definition përcakton të gjitha llojet e artikuj prej lëkure të plotë grurë. lëkurë Nappa vjen nga ...Lexo më shumë »

 • Milani do të presë dytë Botërore lëkure Kongresit
  Ora Post: Apr-10-2015

  Italisht Shoqata Industria tanning UNIC ka njoftuar se do të presë një botim të dytë të Kongresit lëkure Botërore, e cila për herë të parë u mbajt në Rio de Janeiro në nëntor 2011. Një ngjarje zyrtar i Këshillit Ndërkombëtar të Tanners, edicioni i vitit 2015 i kongresit do të marrë vendosur në Milano ...Lexo më shumë »